• Ziołowe lato w bibliotece - dogrywka

14.09.2018

W piątek, 14 września, o godz. 11.00 (w sali „U św. Ducha”) odbędzie się dodatkowe spotkanie w ramach cyklu „Ziołowe lato w bibliotece”. Lato pożegnamy z Barbarą Bukowską, która poprowadzi warsztat kulinarny „Marchew po mazursku, lody bananowe”. Wstęp wolny.

Barbara Bukowska – dietetyczka, nauczycielka z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Elblągu, doskonale znana uczestnikom ziołowych spotkań w bibliotece. Serdecznie zapraszamy!

„Ziołowe lato w bibliotece” to kontynuacja spotkań, które począwszy od roku 2016 organizowane są latem w Bibliotece Elbląskiej. Przez osiem wakacyjnych czwartków zapraszaliśmy do biblioteki na wykłady i warsztaty poświęcone przepisom kuchni regionalnej, zastosowaniem ziół w kuchni i kosmetyce. Na każdym spotkaniu sala „U św. Ducha” była pełna. Dla miłośników cyklu mamy niespodziankę – w piątek, 14 września, odbędzie się jeszcze jedno spotkanie. Zapraszamy!

Miejsce spotkania: Sala „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej
    Organizator: Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Elblągu przy współpracy Biblioteki Elbląskiej i Elbląskiej Rady Seniorów

Zrealizowano przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląg w ramach projektu „Lato pełne ziół”.tl_files/biblioteka/dane/herb_elblaga.jpeg

« Listopad 2018 »