-
Wystawa modelarstwa hobbystycznego
07.02.2012
Aeroklub Elbląski i Biblioteka Elbląska im. C. Norwida zapraszają w piątek 10 lutego o godz. 16.00 na otwarcie wystawy pt. „Modelarstwo hobbystyczne: zauroczenie”. Wystawę można ogladać w Galerii Spatium Novum Biblioteki Elbląskiej do 25 lutego w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Na wystawie zaprezentowane zostaną prace modelarzy: Henryka Garusa , Macieja Bedyńskiego, Jana Mazurka, Mirosława Duberta (Pasłęcki Ośrodek Kultury), Romana Zdanowicza (Aeroklub Elbląski ), Piotra Nowickiego (Modelarnia Suchacz), Pawła Kulasiewicza, Sławomira Waszkowskiego, Romana Domareckiego (Modelarnia „Nad Jarem”), Mirosława Pepłowskiego.
Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki:
poniedzialek-piatek: 9.00-18.00
sobota: 9.00-15.00
W okresie trwania wystawy zapraszamy również na warsztaty modelarskie, które będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-18.00. Codziennie będą prowadzone przez innego z modelarzy. W godzinach porannych natomiast (10.00-11.30) zapraszamy do udziału w warsztatach grupy zorganizowane. Zgłoszenia przyjmuje:
Dział Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej
tel. 55 611 31 69
dzieci@bibliotekaelblaska.pl